U.A.T.Oras Murfatlar , in calitate de beneficiar al proiectului “ Dezvoltarea potentialului turistic, protejarea si promovarea mostenirii comune”, cod ROBG-453, Programul Interreg V-A Romania-Bulgaria, ROBG-453,  a finalizat procedura de achizitie prin metoda Achizitie directa pentru Servicii de implementare a unui website si a unei platforme online ce au facut obiectul Achizitiei directe nr.DA24148698 Atribuind contractul de servicii ofertantului declarat castigator, dupa cum urmeaza:

Nr.
Crt.

Denumirea si adresa ofertantului
 declarat castigator

Obiectul

Durata

Valoarea
fara TVA

Valoarea
cu TVA

1. LUPASCU A. FLORIN PFA
Str. Dimitrie Cantemir , nr. 18,oras  Murfatlar,  Judetul Constanta
Servicii de implementare a unui website si a unei platforme online

12 luni

Neplatitor de TVA