Nr. 8254 / 24.08.2022

ANUNȚ PUBLIC

În conformitate cu prevederile Ordinului Nr. 2701 din 30 decembrie 2010 pentru aprobarea Metodologiei de informare și consultare a publicului cu privire la elaborarea sau revizuirea planurilor de amenajare a teritoriului și de urbanism, a H.C.L. Nr. 107/2012 privind "Regulamentul Local de implicare a publicului în elaborarea sau revizuirea planurilor de urbanism și amenajare a teritoriului", a Legii Nr. 350 din 6 iulie 2001 privind amenajarea teritoriului și urbanismul (actualizată),

ANUNȚĂM demararea etapei de informare și consultare a publicului cu privire la documentația:
- PUZ: pentru "" Introducere in intravilan si lotizare parcela A157/58, sat Siminoc. U.A.T. Murfatlar ".
- Amplasament: Parcela A157/28, Extravilan sat Siminoc, oraș Murfatlar, Județul Constanța.
- Beneficiari: S.C. EURO-INVESTITION DE S.R.L.
- Proiectant/Elaborator: B.I.A. ARHITECT DAN PAVEL
Consultarea documentației poate fi făcută la sediul administrației publice locale, Serviciul Urbanism, în perioada 24.08.2022 – 19.09.2022, de luni până vineri între orele 12:00 - 14:00.
Observațiile vor putea fi transmise în scris la Serviciul Urbanism din cadrul Primăriei orașului Murfatlar, Calea Dobrogei, nr. 1, sau pe adresa de e-mail: secretariatAt signprimaria-murfatlar.ro.