Posturi scoase la Concurs

REZULTATUL CONTESTATIILOR PENTRU PROBA SCRISA LA CONCURSUL SUSŢINUT ÎN DATA DE 11.02.2019 PENTRU RECRUTAREA FUNCŢIEI PUBLICE DE EXECUTIE VACANTE: INSPECTOR, CLASA I, GRADUL PROFESIONAL DEBUTANT, STUDII SUPERIOARE, ÎN CADRUL COMPARTIMENTULUI ASISTENTA SOCIALA AUTORITATE TUTELARA

Membrii comisiei de soluţionare a contestaţiilor, numiti prin Dispozitia primarului orasului Murfatlar nr. 6 din 11.01.2019 pentru concursul de recrutare a functiei publice de executie vacante, inspector, clasa I, gradul profesional debutant, studii superioare, în cadrul compartimentului asistenta sociala autoritate tutelara, idPost - 455468, s-au întrunit astazi 12.02.2019, la sediul Primariei orasului Murfatlar pentru reexaminarea lucrarilor candidatilor care au sustinut proba scrisa la concursul de recrutare.

In urma verificarii lucrarilor a rezultat urmatorul punctaj

Nr.
crt