Posturi scoase la Concurs

PROCES VERBAL

Incheiat azi, 24.02.2020, ora 10,00

Membrii comisiei de concurs, numiti prin Dispozitia primarului orasului Murfatlar nr. 19 din 22.01.2020, s-au întrunit astazi 24.02.2020 ora 10,00 la sediul Primariei orasului Murfatlar pentru proba scrisa la concursul de ocupare a funcţiei publice de execuţie vacantă, IdPost 236911, consilier, clasa I, grad profesional principal, compartiment urbanism şi amenajarea teritoriului, structura arhitectului şef.

Concurentul declarat admis la selectia dosarelor nu s-a prezentat la ora 10,00 in vederea sustinerii probei scrise la concurs.
Drept pentru care am incheiat acest proces verbal.

Comisia concurs:
1. Sova Cozma Mirela -  presedinte
2. Ciubuc Iuliana-Florentina - membru
3. Bulat Neriman - membru

Prezentul proces verbal va fi afisat pe pagina de internet a Primariei orasului Murfatlar si la avizierul institutiei de catre secretarul comisiei de concurs.

Zugravu Simona- Secretar comisie