S.I.A.D.P.P.
ANUNȚ privind introducerea Tramei stradale în orașul Murfatlar și satul Siminoc

Aducem la cunoștință cetățenilor, introducerea Tramei stradale aprobată prin HCL nr.182 din 20.12.2023, privind procedura de eliberare a autorizațiilor de acces pentru circulația autovehiculelor destinate transportului de mărfuri și a utilajelor cu masa totală maximă autorizată mai mare de 3,5 tone, în orașul Murfatlar și satul Siminoc.

- Hotararea nr. 182 din 20.12.2023 privind aprobarea impozitelor, taxelor locale, a amenzilor şi a altor taxe locale care constituie surse de venit ale bugetului local pentru anul 2024

- REGULAMENTUL - privind procedura de eliberare a autorizațiilor de acces pentru circulația autovehiculelor destinate transportului de mărfuri și a utilajelor cu masa totală maximă autorizată mai mare de 3,5 tone, în orașul Murfatlar și satul Siminoc

- CERERE TRAMĂ STRADALĂ

Serviciu intretinere administrare domeniu public si privat (SIADPP)